• Günde ülke ekonomisine 200 ton enerji tasarrufu sağlayan firması Dağsan 1979 yılından bugüne 37 yıldır güneşle dost olmuştur. 350.000 ‘den fazla güneş kollektörü üretmiş ve ülke ekonomisine enerji tasarrufu sağlamış bir firmadır.

  Üretmiş olduğu güneş kollektörleri ve paket sistemleri Türkiye de 400’den fazla Otel, binlerce konuta montajını yapmış ve satış sonrası servis hizmeti vermiş ve vermektedir.

  Dağsan üretmiş olduğu ve satışını yapmış olduğu 350.000 adet kollektörün Ülke ekonomisine günlük 200 ton petrole dayalı enerji tasarrufu sağlaması bizi güçlü ve mutlu ediyor.

  Dağsan son 4 yıldır Güneş enerjisi ile çalışan Pv Sistemlerle ELEKTRİK üretim projeleri ve uygulamaları yapmaktadır 2013 yılında Türkiye’nin ilk 500 kwh çatı uygulamasını 2014 yılında 1 mw arazi uygulamasını yapmış. Çatı ve arazi uygulamalarına devam etmektedir.

  Enerji tasarrufu Havadan Suya ISI POMPALARI, Termal kollektörler ve PV sistemlerle Hibrit sistemler uygulayarak Sıfır enerjili projeler yapmaktadır.

  Biz 37 yıldır güneşle ortak çalışıyoruz. GÜNEŞ hiçbir zaman enerji faturası göndermedi, göndermez de !

  Temiz bitmeyen bedava enerji güneşle tanışalım…

 • Enerji sektöründeki artan talebin ve azalan fosil kaynakların sonucunda ortaya çıkan enerji gereksiniminin ve artan enerji maliyetlerinin, yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanılması ile karşılanabileceğine inanmaktayız. Bu doğrultuda ülkemizdeki güneş enerjisi üretim tesis kurulumlarının yaygınlaşmasını hedeflemekteyiz. Kurulumunu yaptığımız bu tesislerde sağladığımız yüksek verimlilik ve düşük maliyet imkanları ile enerji sektöründe öncülük yapmaktayız.

  Yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanılması ile temiz enerji üretimine destek olarak yarınlarımıza yaşanabilir ve temiz bir dünya bırakmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

 • Güneş enerjisi sektöründe lider bir marka olan firmamızın Türkiye'de pazar lideri olarak, Dünya'da tanınır ve güvenilir çözüm ortağı olmak, ülkemizde güneş enerjisinin kullanılmasının yaygınlaştırılmasını sağlayarak, güneş enerjisinden her bir bireyin faydalanmasını sağlamak.

  Elektrik şebekesi olmayan kırsal alanlarda yaşayan tüm insanları güneş enerjisi ile tanıştırarak, modern yaşam kalitesine ulaştırmak. Güneş enerjisi kullanımının yaygınlaştırılmasını sağlayarak, ülkemizde ve dünyada doğaya ve çevreye zarar veren enerji santrallerinin azaltılmasına katkı sağlamak.